Markowe Wesele na FacebookuMarkowe Wesele na Facebooku

Poznaj z nami TAJEMNICĘ udanego wesela!

Dj na Twoje wesele

Witajcie. Na początku proponuję abyśmy przeszli na „Ty”. Ułatwi nam to wzajemną komunikację :) Mam na imię Kamil. Pochodzę z Zabrza i to właśnie na terenie Górnego Śląska można mnie znaleźć najczęściej. Jestem Dj`em i Wodzirejem w jednej osobie. Kocham to co robię, ale o tym szerzej w zakładce o-nas.

Skoro do mnie trafiliście  zapewne nie jest Wam obojętne kto i jak poprowadzi Wasze wesele. Nie ma w tym nic dziwnego czy niezrozumiałego, że chcecie, aby było ono wyjątkowe, ekscytujące i nietuzinkowe. Przeglądaliście zapewne różne oferty aby wybrać tą najlepszą. Gąszcz powtarzających się frazesów: "profesjonalny dj na wesele", "najlepszy zespół na wesele" i inne "naj... naj...naj..."  sprawiły,  że nie wiecie kogo wybrać. I wcale Wam się nie dziwię. Sam bym się pogubił. Pozwólcie zatem, że nie będę zajmował  Wam więcej czasu na czytanie wyszukanych sloganów, których się z pewnością już dość naczytaliście, i zdradzę Wam tajemnicę udanego wesela.

   Jaki jest więc SEKRET udanego wesela?

Zdziwicie się ale jest banalnie prosty:

  • Przede wszystkim uśmiechnięta Młoda Para,
  • Dobry Dj/Zespół z wodzirejem…
  • … i wygodne buty :)

O ile z pierwszym nie będzie problemu, bo już widzę uśmiech na Waszej twarzy, to drugą sprawę pozostawcie mi a gwarantuję, że Wasi goście będą Wam dziękować za przednią zabawę i wspaniałą atmosferę. Jak tego dokonam? Zapraszam do działu "Oferta weselna".

 

Jeżeli szukacie kogoś kto spełni Wasze życzenia i zapewni komfort i spokój o przebieg niesamowitej imprezy - to jest ten człowiek. 

Kasia i Tomek 13.08.2011

Uwaga: Wolne terminy na rok 2019. Zapytaj o swoją datę poprzez formularz kontaktu

Najlepszy wodzirej na Śląsku

Tagi: dj na wesele śląsk, dj na wesele, wodzirej na wesele, dj wodzirej, markowe wesele, wodzirej kamil marek, wodzirej na wesele cena, wodzirej cena

Pierwszy taniec - porady

Dj na wesele Śląsk

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy? W takim razie musisz to przeczytać! 

Czytaj więcej...

Dj czy Zespół? - porady

Dj weselny czy zespół?

Dj czy Zespół muzyczny? Sprawa nie taka oczywista jak się wydaje. Zapraszam do czytania.

Czytaj więcej...

Wybór sali weselnej - porady

Sala weselna

Czym się kierować wybierając salę na wesele? Oto rady, które mogą Wam w tym pomóc.

Czytaj więcej...

Go to top