Markowe Wesele na FacebookuMarkowe Wesele na Facebooku

Bardzo ważną rolę – rzekł bym nawet, że kluczową - na każdej uroczystości, a w szczególności na weselach, odgrywa muzyka. Bez niej nawet najbardziej taneczni i rozrywkowi goście zwyczajnie w świecie nie będą chcieli się bawić. Jak jest więc mój sekret w tej kwestii?Najlepsza muzyka na wesele

W czasie wesela:

Wesela, które prowadzę charakteryzuje bogaty repertuar muzyczny od lat 60-tych po gorące nowości z najnowszych list przebojów. Nie podam Wam jednak konkretnej listy piosenek, gdyż każda Młoda Para ma własne upodobania muzyczne i preferencje. Dzięki temu macie gwarancję, że każde wesele, które prowadzę jest inne i niespotykane. W czasie wesela korzystam z listy waszych piosenek, które MUSZĄ BYĆ a także unikam tych z czarnej listy :)

Zapewniam jednak, że podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż staram się zadowolić wszystkich gości, bez wyjątku. Starsi z pewnością ucieszą się, gdy odbędziemy podróż by odnaleźć Tamte prywatki, a potem roztańczonym rytmem z Abbą, Boney M., oraz polskimi zespołami rockowymi i innymi dobijemy do najnowszych list przebojów. Jedna z Par Młodych tak napisała:

 

(…) nad ranem jak starsi pójdą spać, DJ Tiger jest gotowy, by zadowolić młodych amatorów dzikich podskoków w rytmach najświeższych hitów z klubowych parkietów.

 Kasia i Tomek S.

Oczywiście prócz bloków tanecznych będą również inne muzyczne atrakcje. Któż z nas nie chciałby odwiedzić Rosję, Niemcy, Francję czy Grecję i to w ciągu jednej nocy! Dzięki Muzycznej podróży po świecie to wszystko może się stać Waszym udziałem. Do tego jeszcze nauka tańca Rock`n`Roll oraz wielu innych!

Informacja: Istnieje możliwość bezpłatnego poproszenia własnej piosenki przez gości weselnych wraz z dedykacją dla wybranej osoby. 

W czasie przerw: 

            W ich czasie puszczana jest odpowiednio dobrana nastrojowa muzyka, która pozwala spokojnie się posilić, a goście mogą ze sobą porozmawiać oraz nabrać sił przed dalszą zabawą.

 

Tagi: dj na wesele śląsk, dj na wesele, wodzirej na wesele, dj wodzirej

Pierwszy taniec - porady

Dj na wesele Śląsk

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy? W takim razie musisz to przeczytać! 

Czytaj więcej...

Dj czy Zespół? - porady

Dj weselny czy zespół?

Dj czy Zespół muzyczny? Sprawa nie taka oczywista jak się wydaje. Zapraszam do czytania.

Czytaj więcej...

Wybór sali weselnej - porady

Sala weselna

Czym się kierować wybierając salę na wesele? Oto rady, które mogą Wam w tym pomóc.

Czytaj więcej...

Go to top